Geoblog.pl    BeciaiMaciekwpodrozy    Podróże    Tajlandia    dodatek informacyjny
2019

dodatek informacyjny

Tajlandia, bangk

Po 24 godzinach podróży właśnie dotarliśmy do naszego domku.
Obiecuję że uzupełnimy wpisy i dodamy trochę fotek jak tylko się ogarniemy .Chcieliśmy wstawiać wpisy na bieżąco ale szkoda nam było czasu:)Przezywaliśmy za to podróż aby mieć czym się z Wami podzielić.Pozdrawiamy.

figiel
figiel - 2019-03-05 13:37
Aż dziwne, że wam się jeszcze chce cokolwiek pisać na tym geoblogu, bo tutaj zaglądają już tylko członkinie koła gospodyń wiejskich, zula, marianka i maMa. To takie swoiste babskie kółko różańcowe, którym chce się jeszcze coś tu czytać i komentować, bo innych użytkowników jakoś nie widac. Cisza.
A nad nimi stoi Sigma, która czuwa nad ocenami. Szkoda tego geoboga, bo kiedyś był naprawdę bardzo ciekawy.

beciaimaciekwpodrozy
beciaimaciekwpodrozy - 2019-03-08 15:27
Wstawiamy informacje na geoblog dla osób które mogą ich potrzebować bo sami czasami korzystamy z doświadczeń innych.Zdjęcia i wpisy są dla zainteresowanych ale i dla nas samych. Żeby czasami powspominać oraz dla rodziny i znajomych żeby nie musieć setny raz opowiadać tych samych historii.:)Pozdrawiamy.

Zasoby: 171 wpisów171 64 komentarze64 1623 zdjęcia1623 7 plików multimedialnych7

14.02.2019 - 05.03.2019

29.01.2018 - 15.02.2018