Geoblog.pl    BeciaiMaciekwpodrozy    Podróże    Wietnam    Ha Noi cd

Ha Noi cd

Wietnam
Wietnam, Hanoi

Wczoraj obeszliśmy wszystkie obiekty "polityczne" Hanoi oczywiście na czele z mauzoleum Ho Chi Minha. Wodza nie było, gdyż udał się do spa w Moskwie. Co roku udaje się do przyjaciela Lenina na małą konserwację.
Obiekty ma się rozumieć z daleka oglądaliśmy. Nie ma mowy, żeby przejść koło nich po tej samej stronie ulicy. Żołnierz przegonił nas na drugą stronę. Oczywiście trochę pobłądziliśmy i na koniec byliśmy zmęczeni jak koń po westernie.

Policja to władza - jedno machnięcie ręką i trzeba zmiatać.

Wieczorkiem znowu odwiedziliśmy grilla. Zamówiliśmy trochę warzyw, których nazw nie znam, jakiegoś kuraka no i żabę.
Żaba została pochłonięta przez Ewkę. Odganiała nas od niej jak natrętne muchy. Faktycznie była pyszna.

Dzisiaj wieczorem jedziemy autobusem sypialnianym do Sapy. Cena 20 $ od osoby, Ewka free.
Odbiorą nas z hotelu. Zobaczymy... co to będzie.

Kupiliśmy też bilety lotnicze do Sajgonu na 05 grudnia. Udało nam się zrobić samemu przez neta. Wcześniej próbowaliśmy kilka razy i odrzucało nam transakcję. Dobrze, bo agencje z ulicy chciały od nas ok. 30$ więcej.

Pogoda jest w miarę przyzwoita. Ok. 20 st, ale cały czas mży. Wilgoć straszliwa, od 3 dni nie chcą nam wyschnąć skarpetki:)))

Oki. wystarczy. Teraz idziemy na późne śniadanko. Mam ochotę na pho.

Aga.Ś
Aga.Ś - 2012-11-30 11:32
Dziecko w końcu porządnego jedzenia spróbowało:)))

Zasoby: 171 wpisów171 64 komentarze64 1623 zdjęcia1623 7 plików multimedialnych7

14.02.2019 - 05.03.2019

29.01.2018 - 15.02.2018